O firmie

Odnajdujemy Twoją drogę w sieci

Może się wydawać, że to, czego na pierwszy rzut oka nie widać, jest nieistotne. Są jednak od tego wyjątki. Chodzi o dane Twojej firmy, zwykle przechowywane cyfrowo.

Działamy „od zaplecza” – nie widać nas, ale pracujemy jak pogotowie ratunkowe. NOWE IT zapewnia błyskawiczną pierwszą pomoc, gdy elektronika, programy i systemy zawodzą. Stoimy na pierwszej linii frontu, dbając o bezpieczeństwo danych i optymalizując procesy komunikacji, a także wymiany danych.

NOWE IT oferuje kompleksową opiekę informatyczną dla firm, przystosowaną do ich specyfiki. Współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i większymi podmiotami, biorąc pod uwagę ich charakter i związane z nim potrzeby (m.in. e-commerce, hotele, placówki medyczne).

Wyznaczamy droge w sieci

Kompleksowa usługa

Możemy pochwalić się 9-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług informatycznych na zlecenie małych i średnich podmiotów.
Dlatego trudno nas zaskoczyć - najczęstsze problemy, które dotykają osoby indywidualne oraz przedsiębiorstwa, są nam doskonale znane.

W skład naszego zespołu wchodzą kompetentni informatycy, administratorzy systemów serwerowych i zarządzania stacjami roboczymi, specjaliści budujący i administrujący sieci komputerowe oraz serwisanci.

Oferta usług informatycznych NOWE IT skierowana jest głównie do firm i osób indywidualnych na terenie Warszawy i jej północnych okolic (Łomianki).
Gwarantujemy kompleksowe usługi informatyczne i spersonalizowaną, dedykowaną opiekę IT, która zapewni bezawaryjną pracę systemów teleinformatycznych.

Co nas wyróżnia ?

Doświadczenie

Kilkanaście lat doświadczenia w branży, na zlecenie małych i średnich podmiotów w wielu dziedzinach, a co za tym idzie: znajomość problemów i wyzwań, z jakimi mierzą się firmy.

Czas reakcji

Na wyzwania i usterki reagujemy do godziny. Nie będziesz czekał na kontakt w “kolejce”. Wiemy, że liczy się dla Ciebie każda minuta.

Profesjonalny zespół IT

Posiadamy zespół ekspertów, wyspecjalizowanych w konkretnych tematach: serwisantów, administratorów systemów serwerowych, zarządców stacji roboczych oraz specjalistów budujących i administrujących sieciami komputerowymi. Masz więc pewność, że trafisz pod właściwą opiekę.

Optymalizacja kosztów

W spersonalizowanym pakiecie naszych usług (patrz: KALKULATOR) wybierzesz tylko te opcje, które Cię interesują - bez zbędnych dodatków i “zapychaczy”. Samodzielnie skonfigurujesz koszty.

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!

Informacja cenna jak złoto

Odnajdujemy Twoją drogę w sieci

Refleks szachisty nie dotyczy noweIT – mamy za to refleks informatyka.

Specyfika usług informatycznych NOWE IT polega w dużej mierze na szybkiej i sprawnej reakcji na problem. Każda godzina awarii systemu to strata dla firmy przeliczalna na złotówki, dlatego jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi klientami i odpowiadamy na pytania w ciągu godziny. Zawsze przyjeżdżamy na czas, lub naprawiamy awarię zdalnie.

Bez danych, najczęściej przechowywanych w formie elektronicznej, firma przestaje mieć rację bytu. Dlatego tak ważne jest, by zajęli się tym specjaliści, którzy je zabezpieczą.

Co otrzymacie Państwo w zamian?

• dostęp do specjalistycznej wiedzy
• profesjonalny audyt – świeże, obiektywne spojrzenie
• informacje o najnowszych technologiach 

Dzięki temu zarządzanie firmą stanie się łatwiejsze i szybsze. Co więcej, nie musicie Państwo przekwalifikowywać się na informatyków. Potrafimy przystępnym językiem wyjaśnić, gdzie leży problem, jak go rozwiązać i jak usprawnić procesy związane z danymi.

My dbamy o zaplecze

-Ty zajmij się resztą

Sieć pod specjalnym nadzorem

W ramach wygodnego miesięcznego abonamentu, po sprawdzeniu wielkości sieci i rozeznaniu w zakresie prac gwarantujemy ciągłość działania Państwa serwerów, stacji roboczych i sieci komputerowej.

Posiadanie miesięcznego abonamentu oznacza priorytetowe traktowanie przy obsłudze awarii oraz błyskawiczną reakcję (do godziny) na zgłoszenie przy stałych miesięcznych kosztach. Dzięki temu ograniczają Państwo do minimum straty wynikające z braku dostępu do informacji elektronicznej.

Dlaczego warto?

Wiele projektów IT wdrażanych w firmach przechodzi do historii jako nierentowne. Rozwoju i innowacyjności, które zapewnić może wyspecjalizowana w IT firma, nie widać ich w wynikach. Gdzie szukać przyczyn?

Brak porozumienia między menedżerami a IT

Dział IT nie realizuje celów biznesowych

Dział IT traktowany jest wyłącznie jako doraźna pomoc w razie awarii

Koszty wewnętrznego działu IT są często z wysokie, co powoduje niski zwrot z inwestycji w IT

Współpraca z NOWE IT to nie wydatek, a inwestycja. Dlaczego? Oto powody:

Śpisz spokojnie, kiedy my czuwamy.

W razie problemów reagujemy błyskawicznie.
Nawet do godziny!

Outsourcing usług IT pozwala Ci na
obniżenie kosztów związanych
z zatrudnieniem informatyka na stałe.

Stały, ustalany indywidualnie
abonament przy elastycznym
zakresie usług.

W trakcie umowy możesz go zmienić i dopasować
do tempa, w jakim rozwija się firma.

Szkolimy i zapewniamy garść najnowszych
informacji z branży IT, dedykowanych
przedsiębiorcom.

Nawet w czasie naszych prac masz
nieprzerwany dostęp do danych
i komunikacji z kontrahentami

Po prostu lubimy to, co robimy
i potrafimy tłumaczyć
z języka IT na PL.

Zaufali nam

© 2012-2020 noweit.pl.
All rights reserved.

Biuro:

ul.Kasprowicza 72/40

01-949 Warszawa

NIP:562-168-16-60

Skontaktuj się z nami:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.